VACON® 3000 Sürücü Kiti

VACON® 3000 Sürücü Kiti

En zorlu OG gereksinimlerini karşılamak için bireysel olarak uyarlanmıştır

Ağır hizmet endüstrileri, gezegendeki en karmaşık ve rekabetçi mühendislik ortamlarından bazılarıyla karşı karşıya. Endüstriniz ve uygulamalarınız, güvenilirlik, sağlamlık, alan ve ağırlığın çok önemli olduğu ve arıza süresinin bir felaket olduğu orta gerilim sürücülerinde uyarlanabilirlik gerektirir.

VACON® 3000 Sürücü Kiti, esnek düzenlemeler, basit sistem entegrasyonu ve kolay bakım sağlayan modüler bir kit olarak mevcut olan tek orta gerilim sürücüdür (MV sürücü).

Teklif İste

Açıklama

Modüler avantaj

Özelleştirme önemliyse, bu modüler orta gerilim (MV) sürücü yelpazesini seçin. Sistem entegratörlerini ve OEM’leri güçlendirerek, performansta en üst noktaya ulaşmak için, her uygulamanın ve kurulum ortamının ihtiyaçlarına tam olarak uyarlanmış yepyeni bir yaklaşım sunar.

Ortaklar
Danfoss Drives, daha önce hiç görülmemiş bir şey sunmak için orta gerilim sürücü pazarının sınırlarını zorlamak için seçkin, kalifiye ortaklarla çalışır.

Bu, ihtiyaçlarınızı Orta Gerilim Ortaklarımızla derinlemesine görüşebileceğiniz ve bir OG sürücüsünden beklediğiniz nihai ve kesin özellikleri kapsayan bir tasarım tanımlayabileceğiniz anlamına gelir.

Besleme gerilimleri ve güç aralığı

Sürekli değerlendirme (değişken tork)

• 3300 V… .2430-7030 kVA
• 4160 V… .2450-7060 kVA

Düşük aşırı yük% 110 (sabit tork)

• 3300 V… .2210-6390 kVA
• 4160 V… .2230-6420 kVA

Yüksek aşırı yük% 150 (sabit tork)

• 3300 V… .1620-4680 kVA
• 4160 V… .1630-4060 kVA

Video

Özellikler ve Faydalar

Özellikler ve faydalar

  • Modüler konsept: Alana duyarlı uygulamalar için esnek yerleşimi ve kompakt çözümleri kolaylaştırır
  • Basitleştirilmiş ön şarj ünitesi tasarımı : Tekrar ve tekrar hızlı, güvenli bir güç kazanın. Ön şarj dirençlerine ihtiyaç duymaz ve ani akımı sınırlar
  • Esnek ön uç yapılandırma seçenekleri : Diyot Ön Uç (DFE) tabanlı 12 darbeli yapılandırma. Dinamik fren kıyıcı (BCU) ünitesi dahil olmak üzere diğer varyantlar istek üzerine mevcuttur. Rejeneratif frenleme ve düşük harmonikler için Aktif Ön Uç (AFE) seçeneği. Tanıdık VACON® arayüzü ve Ethernet bağlantısı ile kullanımı kolaydır.
  • Oluşturması basit : Her varyant için tasarlanmış ve test edilmiş filtreler ve bobinler. Topraklanmış soğutuculu tek fazlı modüller servisi basitleştirir. Kompakt ve sağlam sıvı soğutmalı modüller

Kullanılabilirlik
VACON® 3000 portföyü sürekli genişlemektedir. Ayrıntılı teknik veriler ve ürün bulunabilirliği için lütfen bizimle iletişime geçin.

Benzer Ürünler

Go to Top