VACON® NXP Sistem Sürücüsü

VACON® NXP Sistem Sürücüsü

Karmaşık çözümler basitleştirildi

VACON® NXP Sistem Sürücüsü, bakım için çok az zaman bırakarak gece gündüz faaliyetin gerekli olduğu yoğun endüstri ihtiyaçları için kapsamlı yapılandırılmış bir ortak DC bara sürücü serisidir.

Tüm bölümler işlevselliklerine göre gruplandırılmıştır ve her kurulum aşamasını gereksinimlerinize göre planlamayı mümkün kılar. Tasarlanmış bölümler yan yana yerleştirilerek, yerden tasarruf etmek için entegre taşıma bölmeleri ayarlamanıza olanak tanır. Alternatif olarak, kurulumu hızlandırmak için ekstra taşıma bölümleri ekleyebilirsiniz. Daha büyük modüllerin tümü, daha kolay kurulum ve bakım için dışarı kayan mekaniğe sahiptir.

VACON NXP Sistem Sürücüsü uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Busbar sistemleri ve yüksek / düşük güçlü cihazlar gibi öğeler birbirinden uzakta ayrı bölmelere ayrılmıştır. Bu, bir sorun meydana gelirse, bölümlere ayrıldığı ve kullanım ömrünü ve bakım maliyetlerini azaltmaya yardımcı olarak yaygın bir arızaya neden olmadığı anlamına gelir.

Teklif İste

Açıklama

Besleme gerilimleri ve güç aralığı

Mevcut derecelendirmeler (ana baralar)

  • 3 x 380-500 V … 630-5000 A
  • 3 x 525-690 V … 630-5000 Bir

Özellikler ve Faydalar

Özellikler ve faydalar

  • Kısa kurulum süresi nedeniyle modüller çalışmaya başlamasına daha yakın bir şekilde teslim edilebildiği için bakım tasarrufları ve optimize edilmiş nakit akışı
  • Standartlaştırılmış çözümün bir sonucu olarak maliyet tasarrufu
  • Modüler tasarım ve çekme özellikleri sayesinde hızlı kurulum ve bakım
  • Yedek parçalar her zaman stokta olduğundan ve kolayca temin edilebildiğinden, kesinti süresi en aza indirilmiştir

Benzer Ürünler

Go to Top