VACON® NXP Sıvı Soğutmalı

VACON® NXP Sıvı Soğutmalı

Aşırı koşullarda güçlü performans

En iyi güç / boyut oranlarından birine sahip olan VACON® NXP Sıvı Soğutmalı sürücüler, alanın kısıtlı olduğu veya hava soğutmanın zor olduğu uygulamalar için idealdir. Denizcilik, açık deniz ve madencilik ortamları gibi zorlu çalışma koşullarına sahip ağır endüstriler, sürücünün kompakt tasarımından ve sağlam güvenilirliğinden faydalanır.

Sıvı soğutmalı AC sürücüler, tek bir özel frekans dönüştürücüden büyük ölçekli ortak DC bara sistemlerine kadar birçok kombinasyonda kullanılabilir. Özelliklerle dolu olan bu tamamen standartlaştırılmış sürücüler, genel kullanım ömrü maliyetlerini en aza indirirken alan kullanımını en üst düzeye çıkarır.

Bu sürücülerle yüksek derecede koruma (IP54 veya üstü) kolaylıkla elde edilebildiğinden, bir tesiste veya bir gemide hemen hemen her yere kurulabilirler. Bu, elektrik odalarındaki iklimlendirme sistemleri üzerindeki yükü ortadan kaldırarak maliyetleri ve kurulum süresini azaltır ve onları yenileme için ideal hale getirir.

Servis hızlı ve kolaydır. Güvenli tork kapatma (STO) ve güvenli durdurma 1 (SS1) gibi özellikler güvenliği artırır ve uyumlu kaplamalı devre kartları güvenilirliği artırır.

NXA, NXN, NXB ve NXI konfigürasyonları

Aktif Ön Uç (NXA), Rejeneratif Olmayan Ön Uç (NXN), Fren Kıyıcı (NXB) ve İnvertör (NXI) konfigürasyonları mevcuttur.

Teklif İste

Açıklama

Güç aralığı

  • 3 x 400-500 V … 132-4100 kW
  • 3 x 525-690 V … 110-5300 kW

Video

Özellikler ve Faydalar

Özellikler ve faydalar

  • Kompakt tasarım hava kanalına ihtiyaç duymadığından zemin alanı gereksinimleri ve altyapı ihtiyaçları azalır
  • Havadaki ısı kaybının minimum düzeyde dağılması nedeniyle büyük klima sistemleri gerekmediğinden yatırım tasarrufu
  • Denizcilik, güvenlik, EMC ve harmonik onayları dahil tüm ilgili uluslararası standartları ve küresel gereksinimleri karşılar
  • Büyük soğutma fanlarına ihtiyaç duyulmadığından neredeyse sessiz çalışma

Benzer Ürünler

Go to Top