VLT® HVAC Sürücü FC 102

VLT® HVAC Sürücü FC 102

Her iklimde en düşük yaşam döngüsü maliyetleriyle HVAC’nizde daha da fazla sürüş elde edin

Bina otomasyon sistemleri için optimize edilmiş bu benzersiz VSD ile ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) kurulumlarınızda daha da yüksek güvenilirlik ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) elde edin.

Teklif İste

Açıklama

Gezegenimizin aşırı iklimleri, erişilemeyen makine odaları ve izole edilmiş ileri karakolları, HVAC kurulumları için var olan en iyi proses kontrolüne her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Sürekli artan rekabet ve verimlilik talepleriyle karşı karşıya kaldıklarından, günlük kritik işlevleriniz ve maliyetli sistemleriniz de buna ihtiyaç duyar. Her zaman yüksek performans göz önünde bulundurularak, geliştirilmiş VLT® HVAC Sürücüsü size daha fazla manevra alanı sağlar. Sorunlarla yüzleşir ve size sağlam bir güvenilirlik sağlar. Çok düşük yaşam döngüsü maliyetleri ile.

 

Bir Solar Impulse Verimli Çözüm olarak World Alliance for Efficient Solutions tarafından onaylanmıştır.

1000 Verimli Çözümler, çevreyi korumak için temiz ve karlı çözümlerde dünyanın sunduğu en iyi çözümlerden oluşur. VLT® HVAC Drive, uygulanabilirlik, konuşlandırılabilirlik ve sürdürülebilirlik kriterlerine göre değerlendirilen en yüksek 4.0 puanına ulaştı.

 

Besleme gerilimleri ve güç aralığı

 • 3 x 200-240 V … 1,1-45 kW
 • 3 x 380-480 V … 1,1-1000 kW
 • 3 x 525-600 V … 1,1-90 kW
 • 3 x 525-690 V … 1,1-1400 kW

Düşük harmonik sürücü

 • 3 x 380-480 V … 160-710 kW

12 darbeli sürücü

 • 3 x 380-500 V … 315-1000 kW
 • 3 x 525-690 V … 450-1400 kW

Video

Özellikler ve Faydalar

Özellikler ve faydalar

 • Toplam sahip olma maliyetinizi azaltın. Daha düşük TCO için devam eden talepler, VLT® HVAC Sürücünün karşılamanıza yardımcı olabileceği zorluklardır.
 • Aşırı iklimlerde dış mekanda kurun. Kavurucu sıcaklık ve derin don, gelişmiş VLT® HVAC Sürücüsü için bir günlük iştir. Bu sürücüyü dış mekanda 50 ° C ile eksi 25 ° C arasındaki aşırı sıcaklıklarda çalıştırırken tam güvenilirlik elde edersiniz.
 • Zamandan tasarruf. Uzaktan LCP sayesinde sürücüyü AHU’nun dışından parametrelendirebilir ve sorunlarını giderebilirsiniz. AHU’yu açıp daha sonra tekrar kilitlemeye gerek olmadığından, kapanmayı azaltarak çalışma süresini en üst düzeye çıkarın.
 • En sevdiğiniz motoru seçme özgürlüğünü yaşayın. Tedarik güvenliğinden performans optimizasyonuna kadar her ne sebeple olursa olsun, tam olarak tercih ettiğiniz motoru seçin. Geliştirilmiş VLT® HVAC Sürücüsü yalnızca endüksiyon, kalıcı mıknatıs ve senkron relüktans motor teknolojilerini kontrol etmek için optimize edilmemiştir; geliştirme ekibimiz, gelecekteki yazılım güncellemelerine gelecek motor teknolojileriyle uyumluluğu dahil etmek için her zaman çalışmaktadır.
 • İletişim kurma özgürlüğüne sahip olun. AC sürücüyü bina otomasyon sisteminize kolayca entegre etme yeteneği, optimum kontrolün anahtarıdır. VLT® HVAC Sürücüsü, size hem yeni hem de mevcut bina otomasyon sistemlerinde kurulum esnekliği sağlayan BACnet / IP gibi bir dizi HVAC’ye özgü iletişim protokolüne sahiptir.

Benzer Ürünler

Go to Top