VLT® Kaldırma Sürücüsü LD 302

VLT® Kaldırma Sürücüsü LD 302

Güvenilir çalışma ve mükemmel sürüş konforu

VLT® Lift Drive, 45 ° C’nin altındaki bir ortam sıcaklığında çalışırken minimum 2,1 milyon döngü için güvenilir çalışma ve mükemmel sürüş konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni projeler veya iyileştirmeler için idealdir, motor yüklenicileri olmadan çalışır ve 10 dakikadan daha kısa sürede hızlı ve kolay bir şekilde devreye alınabilir.

Asenkron, endüksiyon, kalıcı mıknatıs, bakır rotor ve doğrudan çevrimiçi PM motorlar dahil tüm motorlar için tasarlanan VLT Lift Drive, açık veya kapalı çevrim sistemlerdeki hem çekişli hem de hidrolik asansörler için uygundur.

Kompakt tasarım ve akıllı soğutma konsepti, küçük kurulum alanlarına bile kolayca sığabileceği anlamına gelir. Ve bir dizi yerleşik özellik, ekstra bileşenlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ölçeklenebilir RFI filtreleri elektromanyetik paraziti en aza indirir, entegre DC bobinleri harmonikleri bastırırken sürücülerin ilgili EMC standartlarını karşılamasını sağlar ve yükseltici, düşürücü transformatörlere gerek yoktur.

Teklif İste

Açıklama

Besleme gerilimleri ve güç aralığı

  • 380-400 V … 4-55 kW

Video

Özellikler ve Faydalar

Özellikler ve faydalar

  • Bir dizi gürültü azaltma özelliği sayesinde seyahat konforu artırılır
  • Soğutma fanları yalnızca kesinlikle gerekli olduğunda çalıştığı için enerji tasarrufu sağlanabilir
  • Sürücünün devreye alınması hızlı ve kolaydır, çünkü tüm genel geri bildirim sistemlerine uygundur ve ayarlanacak sadece 10 parametre vardır
  • Sürücü, özel olarak kaplanmış devre kartları sayesinde zorlu koşullarda güvenilir şekilde çalışır
  • ‘Sağlamlaştırılmış’ versiyon sayesinde bileşenler yüksek derecede titreşimli ortamlarda sağlam bir şekilde yerinde kalır

Benzer Ürünler

Go to Top