VLT® OneGearDrive®

VLT® OneGearDrive®

Enerji tasarruflu bir tahrik sistemi

VLT® OneGearDrive®, tesis üretkenliğini optimize etmeye ve enerji maliyetlerini düşürmeye yardımcı olan, optimize edilmiş bir konik dişli kutusu ve IE5 ultra premium verimlilik ile birleştirilmiş son derece verimli, kalıcı mıknatıslı, üç fazlı bir senkron motordur.

Teklif İste

Açıklama

Yalnızca bir motor tipi ve mevcut üç dişli oranıyla motor konsepti, yiyecek ve içecek endüstrisinde yaygın olarak kullanılan konveyör sürücülerinin tüm tipik versiyonlarını kapsar. Azaltılmış fiziksel konfigürasyon aralığı maliyetleri düşürür ve yedek parça depolamayı basitleştirir. Tek tip mekanik boyutlar, mühendislik ve kurulum süresini ve maliyetlerini azaltır.

Sürücünün iki versiyonu vardır: Kuru ve ıslak üretim alanlarında kullanım için standart ve aseptik ve temiz oda üretim alanları dahil olmak üzere yüksek temizleme yoğunluğuna sahip ıslak alanlarda ve ortamlarda kullanım için Hijyenik.

Besleme gerilimleri ve güç aralığı

  • 3 x 380-480 V … 0,75–2,2 kW

Özellikler ve Faydalar

Özellikler ve faydalar

  • Bir IE5 motor ile yüksek sistem verimliliği sayesinde geleneksel sistemlere göre% 40’a varan enerji tasarrufu.
  • Daha az gürültü ve havadaki mikrop ve kir parçacıkları motora çekilmez ve fansız çalışma sayesinde çevredeki havaya geri atılır
  • Yüksek koruma dereceleri sayesinde yıkama alanlarında sınırsız kullanım ve yüksek koruma
  • Düzgün muhafaza tasarımı sayesinde temizlenmesi kolaydır
  • CageClamp® teknolojisine sahip terminal kutusu aracılığıyla motor ve fren bağlantılarının bir sonucu olarak hızlı, güvenilir bağlantı ve daha düşük kurulum maliyetleri
  • Aseptik kaplama sayesinde deterjanlara ve dezenfektanlara direnç

Benzer Ürünler

Go to Top