ÇÖZÜMLERİMİZ

Her sektör ve işletme için en uygun çözümleri bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ana Sayfa/ÇÖZÜMLERİMİZ

NS Mühendislik Danfoss Vacon HVAC sürücüler bina otomasyon çözümü ile enerji tasarrufu sağlamaktadır. Panasonic PLC’ler ile otopark ve aydınlatma sistemlerinin birden fazla noktadan izlenmesi ve kontrolü gerçekleştirilebilmektedir.

NS Mühendislik; Güç Santralleri için ağır şartlara uygun Vacon sürücüler ile çözüm sunmaktadır. Sunduğu çözümler ile tesisin durmaksızın çalışması garanti edilmektedir.

Vacon flow kontrollü AC sürücülerde su tesisleri için özel yazılım bulunmaktadır. Bu yazılım inverterin su tesislerine uygun şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Vacon sürücülerde pompaları eş yaşlandırma, multi-master, multi-follower, çift PID vb özellikler standart olarak bulunmaktadır.

Asansör ve Vinç uygulamalarınızda Vacon’un özel yazılımları ile maksimum hassasiyeti yakalarken aynı zamanda uygulamaya özel parametreler ile kolay ve sisteme en uygun kurulumu gerçekleştirebileceksiniz. Fan / Pompa uygulamalarınızda ise Vacon sürücü ürünleri sayesinde önemli enerji tasarrufları elde etmeniz mümkündür. Otomasyon çözümleri ile doğaya saygılı bir sistem ile düşük işletme maliyetini bir arada olacak. Demir Çelik Endüstrisinde , Çimento fabrikalarında Vacon 5.5 MW’a kadar motor kontrol cihazlarında ideal seçim olacaktır. Makine Otomasyonu konusunda Panasonic PLC’ler , Weintek Dokunmatik Ekranlar ideal çözümü sağlıyor. Panasonic PLC’lerin fonksiyon bloklarını kullanarak sisteme özel çözümler hazırlamak çok kolay. Farklı Endüstrilerde çözüm ortağınız aynı; Vacon Motor Kontrol Cihazları, Panasonic PLC’ler ve Servo Sürücüler, Weintek Dokunmatik Ekranlar ve Trio Motion Hareket Kontrol Cihazları… Tüm bu ürünler için bizlere ulaşabilirsiniz.