HAKKIMIZDA

Firmamızı daha yakından tanımak ister misiniz?

Ana Sayfa/HAKKIMIZDA

NS Mühendislik 2011 yılında Gaziantep’ de Nuh Eroğlu tarafından kurularak faaliyetine başlamıştır. 2011 yılında KOSGEB bünyesinde ar-ge ve inovasyon projelerinde faaliyet göstermektedir ve bu alanda Türkiye’de ilk 100 firma arasında yerini almıştır. Yönetim ve gerekli projelendirme çalışmaları Nuh Eroğlu tarafından titizlikle yürütülen firmamızda her türlü otomasyon sistemleri, invertör satış ve tamiratı, elektronik kart tamiratı, scada sistemleri, gibi projeler başarı ile uygulanmaktadır. Yerinde, hızlı ve etkili çözümler üretmeyi ilke edinmiş olan firmamız, yürüttüğü bütün projeleri başarı ile tamamlamıştır.

İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştirmekteyiz. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle birleştirerek, beklentilerinizi mümkün olan maksimum kademede karşılıyoruz. Kurulduğu günden itibaren teknolojik gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek, müşteri odaklı politikasını “ KALİTE, KARŞILIKLI GÜVEN VE SÜREKLİLİK” olarak benimsemiştir.
Rekabet ortamı adı altında, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen NS Mühendislik bu prensibiyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Firmamıza gösterdiğiniz güvenin karşılığını, beklentileriniz doğrultusunda sizlere ulaştırmak, firma misyonlarımızın en başında gelmektedir. Şimdiye kadar NS Mühendislik olarak ulaştığımız başarının daha da artacağına olan inancımız, sizlerin tercihiyle güç kazanmaktadır.
Bu doğrultuda, NS Mühendislik sizlerin en iyi çözümü en doğru adreste bulduğunuz, dürüst ve haklı rekabet koşullarına sadık, çözüm ortağınız olarak başarılarının gururunu sizlerle paylaşmaya devam edecektir.

HİZMETLERİMİZ

Mühendislik Hizmetleri

Lorem ipsum dolor sit amet, lorem ipsum dolor sit amet.

Fabrika Otomasyonu ve Scada Sistemleri

Lorem ipsum dolor sit amet, lorem ipsum dolor sit amet.

Scada Yazılım ve Otomasyon Sistemleri

Lorem ipsum dolor sit amet, lorem ipsum dolor sit amet.

Danışmanlık Hizmetleri

Lorem ipsum dolor sit amet, lorem ipsum dolor sit amet.

Elektrik ve Elektronik Sistemleri

Lorem ipsum dolor sit amet, lorem ipsum dolor sit amet.

Yazılım Sistemleri

Lorem ipsum dolor sit amet, lorem ipsum dolor sit amet.

REFERANSLARIMIZ

ÜRÜNLERİMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum a lorem velit. Etiam nec nulla a erat hendrerit varius sit amet et enim. Cras id tincidunt erat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum a lorem velit. Etiam nec nulla a erat hendrerit varius sit amet et enim.

TÜM ÜRÜNLERİ GÖRÜNTÜLE

Danfoss Yetkili Teknik Servisi

Danfoss Türkiye yetkili teknik servis olarak siz müşterilerimize her zaman teknik destek ve uygun çözümler sağlamaktayız. Ayrıca satışını yaptığmız Panasonic, Weintek, Trio Motion ürünleri için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek