DANFOSS SÜRÜCÜLER

işletmenize en uygun çözümü bulmak için Danfoss ürünlerini inceleyin.

Ana Sayfa/Danfoss Sürücüler

NS Mühendislik Danfoss Vacon® Frekans Konverterler ve VLT® Motor Sürücüleri ile motor kontrol uygulamalarınıza komple çözüm sağlamaktadır. Vacon® Sürücüler ile 5.5 mw’a kadar motor kontrolü yapılabilmektedir. Ayrıca asansör, vinç, mekanik fren kontrolü vb. yazılımlar sayesinde Vacon® sürücüler pek çok farklı uygulamaya özel parametreler ile gelmektedir. PC ile bağlanarak hata tespiti yapılabilmesi ve parametrelerin takibi devreye almayı kolaylaştırmaktadır.

Düşük Voltajlı Sürücüler

Danfoss sürücü modelleri ile farklı alanlardaki ihtiyaçlara birebir özelliklerde kullanımlar geliştirilmektedir.

Merkezi Olmayan Sürücüler

Panasonic PLC’ler sistemi kontrol ederken bilgi yönetimi gerçekleştirir ve çeşitli uygulamalar için birbirinden farklı ürün seçenekleri sunar.

Sistem Modülleri

Çok sayıda sürücü seçeneği, macro desteği ve kolay programlama yazılımı ile farklı sistemlere kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Kapalı Sürücüler

Panasonic’in (HMI) Dokunmatik Ekran Panelleri, sektördeki en parlak, en keskin ve en esnek operatör panelleri arasındadır.

Harmonik Azaltma Filtreleri

Çeşitli endüstriyel uygulamalara yönelik birçok özelliği ve kontak konfigürasyonlarını barındıran Panasonic röleler size avantaj sağlayacaktır.

Hareket Kontrolü ve Servo Sürücüler

Tüm sistemler için uygun bir çözüm sunan Panasonic Servo sistemler, 50w’dan 15kw’a kadar da güç yelpazesine sahiptir.

Orta Gerilim Sürücüler

Panasonic fırçasız motorlar enerji ve maliyet açısından tasarruf sağlar. Boyut olarak küçük fakat güç olarak yüksektir.

Dişli Motorlar

En basit hareket profilinden en karmaşık hareket profiline kadar her tipte uygulamayı kolaylıkla yapma kabiliyetine sahiptir.

Yumuşak Yolvericiler

En basit hareket profilinden en karmaşık hareket profiline kadar her tipte uygulamayı kolaylıkla yapma kabiliyetine sahiptir.

Danfoss Yetkili Teknik Servisi

Danfoss Türkiye yetkili teknik servis olarak siz müşterilerimize her zaman teknik destek ve uygun çözümler sağlamaktayız. Ayrıca satışını yaptığmız Panasonic, Weintek, Trio Motion ürünleri için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek